Zahradní lavičky

Kvalitní zahradní lavičky vám dodává KovoKrab již více jak 20let. Lavičky mají ocelovou konstrukci z kvalitních materiálů včetně odolné povrchové úpravy a díky kvalitní ruční práci naše zahradní lavičky vynikají dlouhou životností. Zahradní lavičky (parkové lavičky, zahradní lavice) a jejich rozměry jsme po dohodě schopni přizpůsobit vašim požadavkům a vyrobit tak zahradní lavičku přesně na míru. Zahradní lavičky - doprava: u zahradních laviček se poštovné a balné stanovuje individuálně, dle aktuálních cen dopravce, při objednávce Vás budeme kontaktovat s cenou dopravy laviček.
Umístěním zahradní lavičky na zahradu či okolí domu vám přibyde místo pro pohodu a relax, pro váš odpočinek. Naše lavičky jsou vyráběny ručně, kvalitním postupem, jedná se o český výrobek. Přijďte se podívat do naší provozovny, kde si můžete zahradní lavičky prohlédnout, vyzkoušet a přesvědčit se o kvalitě zpracování našich laviček.
U nás ve firmě KovoKrab vyrábíme zahradní lavičky ručně, s kvalitním postupem výroby a z vhodně zvolených materiálů. Proto se můžete na naše výrobky spolehnout. Zahradní lavičky od firmy KovoKrab = záruka kvalitní práce a dlouhé životnosti výrobků.

Zahradní lavičky
1 716,- Kč
 

Z čeho se zahradní lavičky skládají?

Zahradní lavičky jsou složeny z ocelových rámů (konstrukce zahradní lavičky), dřevených latí (sedací plocha laviček) a spojovacího materiálu. Materiál a jeho povrchová úprava je vybírán vždy tak, aby byla zachována kvalita zahradních laviček a jejich dlouhá životnost. I nevhodně zvolený šroubek může lehce zareznout a tak zkazit celkový dojem zahradních laviček, včetně snížení životnosti dřevěných latí laviček a nosné konstrukce u laviček.

 

Zahradní lavičky a povrchová úprava dřevěných latí

Toto je pro některé každoroční téma. O zahradní lavičky je potřeba se starat, obzvláště, pokud jsou umístěny venku, na zahradách a všude tam, kde působí přímé slunce, vítr a déšť. Znáte to, obrousíte a natřete zahradní lavičku, uběhne pár měsíců a můžete se na to vrhnout znovu dokola - dřevěné latě lavičky i samotná ocelová konstrukce prostě trpí. Pokud jsou zahradní lavičky již v tomto stavu jako na obrázku níže, doporučujeme hloubkový výbrus jednotlivých latí sedáku a opěráku a nátěr kvalitní lazurou určenou pro dřevo na venkovní umístění. Pokud si nebudete vědět rady, jakou lazuru pro nátěr lavičky zvolit, napište nám. Rádi Vám podle typu zahradní lavičky doporučíme vše potřebné.

Zahradní lavičky - povrchová úprava dřevěných latí   Zahradní lavičky - povrchová úprava dřevěných latí   Zahradní lavičky - povrchová úprava dřevěných latí


Zahradní lavičky cena

Zahradní lavičky nevyrábí a neprodává KovoKrab za kačku, za každou cenu "prodat". Za kvalitou zahradních laviček si stojíme, a proto je vyrábíme z kvalitních materiálů tak, aby vám zahradní lavičky vydržely a při jejich používání ať už venku na zahradě, nebo v krytém prostoru např. v pergole, nebo zimní zahradě, jste s lavičkami byli spokojeni. Cena zahradních laviček je přímo úměrná jejich kvalitě. Zahradní lavičky KovoKrab, to je kvalitní práce za rozumnou cenu. 

Potřebujete se na něco zeptat? Kontaktujte nás.

Veškerá práva vyhrazena © 2017 | Vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz