Zahradní lavičky

Kvalitní zahradní lavičky vám dodává KovoKrab již více jak 20let. Lavičky mají ocelovou konstrukci z kvalitních materiálů včetně odolné povrchové úpravy a díky kvalitní ruční práci naše zahradní lavičky vynikají dlouhou životností. Zahradní lavičky (parkové lavičky, zahradní lavice) a jejich rozměry jsme po dohodě schopni přizpůsobit vašim požadavkům a vyrobit tak zahradní lavičku přesně na míru. Zahradní lavičky - doprava: u zahradních laviček se poštovné a balné stanovuje individuálně, dle aktuálních cen dopravce, při objednávce Vás budeme kontaktovat s cenou dopravy laviček.

Umístěním zahradní lavičky na zahradu či okolí domu vám vznikne místo pro pohodu a relax, pro váš odpočinek. Lavičky jsou vyráběny ručně, kvalitním postupem, jedná se o český výrobek. Přijďte se podívat do naší provozovny, kde si můžete zahradní lavičky prohlédnout, vyzkoušet a přesvědčit se o kvalitě zpracování laviček.
Ve firmě KovoKrab vyrábíme zahradní lavičky ručně, s kvalitním postupem výroby a z vhodně zvolených materiálů. Proto se můžete na naše výrobky spolehnout. Zahradní lavičky od firmy KovoKrab = záruka kvalitní práce a dlouhé životnosti výrobků.
 

Kvalitní zahradní lavičky - eshop:

 

Z čeho se zahradní lavičky skládají?

Zahradní lavičky jsou složeny z ocelových rámů (konstrukce zahradní lavičky), dřevených latí (sedací plocha laviček) a spojovacího materiálu. Materiál a jeho povrchová úprava je vybírán vždy tak, aby byla zachována kvalita zahradních laviček a jejich dlouhá životnost. I nevhodně zvolený šroubek může lehce zareznout a tak zkazit celkový dojem zahradních laviček, včetně snížení životnosti dřevěných latí laviček a nosné konstrukce u laviček.

 

Zahradní lavičky a povrchová úprava dřevěných latí

Toto je pro některé každoroční téma. O zahradní lavičky je potřeba se starat, obzvláště, pokud jsou umístěny venku, na zahradách a všude tam, kde působí přímé slunce, vítr a déšť. Znáte to, obrousíte a natřete zahradní lavičku, uběhne pár měsíců a můžete se na to vrhnout znovu dokola - dřevěné latě lavičky i samotná ocelová konstrukce prostě trpí. Pokud jsou zahradní lavičky již v tomto stavu jako na obrázku níže, doporučujeme hloubkový výbrus jednotlivých latí sedáku a opěráku a nátěr kvalitní lazurou určenou pro dřevo na venkovní umístění. Pokud si nebudete vědět rady, jakou lazuru pro nátěr lavičky zvolit, napište nám. Rádi Vám podle typu zahradní lavičky doporučíme vše potřebné.

Zahradní lavičky - povrchová úprava dřevěných latí   Zahradní lavičky - povrchová úprava dřevěných latí   Zahradní lavičky - povrchová úprava dřevěných latí


Zahradní lavičky cena

Zahradní lavičky nevyrábí a neprodává KovoKrab za kačku, za každou cenu "prodat". Za kvalitou zahradních laviček si stojíme, a proto je vyrábíme z kvalitních materiálů tak, aby vám zahradní lavičky vydržely a při jejich používání ať už venku na zahradě, nebo v krytém prostoru např. v pergole, nebo zimní zahradě, jste s lavičkami byli spokojeni. Cena zahradních laviček je přímo úměrná jejich kvalitě. Zahradní lavičky KovoKrab, to je kvalitní práce za rozumnou cenu.


Dodání zahradních laviček, doprava laviček, montáž lavičky

Při objednání lavičky si můžete vybrat místo odběru lavičky, a to buď osobně na naší prodejně ve Vlčkovicích, nebo lavičku doručíme přímo k vám. Pro snadnější přepravu je lavička rozložena na jednotlivé díly lavičky - dřevěné latě, kvalitní rám lavičky, spojovací materiál a návod na sestavení lavičky. Nabízíme možnost montáže lavičky od našich techniků případně se můžete vrátit do dětských dob a lavičku si postavit sami, jako stavebnici. Připravujem pro vás videonávody na sestavení zahradních laviček - videonávody jsou vždy zobrazeny u jednotlivých detailů laviček. Pokud si nebudete při sestavování lavičky vědět rady, obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme a společně lavičku sestavíme.

Zahradní lavičky - jednotlivé díly lavičky po zakoupeníZahradní lavičky - jednotlivé díly lavičky po zakoupeníZahradní lavičky - jednotlivé díly lavičky po zakoupení

Lavička - Montážní návod

 • Najdeme si lať, která má díry kromě krajů také uprostřed a našroubujeme ji na střed sedáku vratovým šroubem a pérovou podložkou s matkou. (u smrkových latí mezi každou lať a kovový rám lavičky nasuneme na šroub s gumovou podložkou.)
 • Stejným způsobem našroubujeme ostatní latě na rámy lavičky, ale neutahujeme.
 • Potom přichytíme kovové vzpěry k příčce rámu šestihranným šroubem, plochými podložkami, pérovkou a matkou (jednu plochou podložku dáme pod hlavu šroubu, druhou pod vzpěru společně s pérovkou a matkou.)
 • Vzpěry přišroubujeme vratovými šrouby k lati lavičky, kterou jsme začínali montáž.
 • Všechny matky utáhneme tak, aby vydutá hlava vratového šroubu dosedla na plochu latě.
 • Nakonec nasuneme plastové krytky na matky v zadní části lavičky a na šestihranné šrouby, které drží vzpěry.
 • Hotovo, lavičku můžete začít bezpěčně používat. Pokud na lavičku svítí často sluníčko, nebo je umístěna venku, doporučujeme za nějaký čas utáhnout matky šroubů (dřevěné latě lavičky pracují).


Lavička s madly - Montážní návod

 • Přišroubujeme madla k rámům lavičky pomocí vrutů s pérovou podložkou.
 • Najdeme si lať, která má díry kromě krajů také uprostřed a našroubujeme ji na střed sedáku vratovým šroubem a pérovou podložkou s matkou (u smrkových latí mezi každou lať a kovový rám lavičky nasuneme na šroub gumovou podložku).
 • Stějným způsobem našroubujeme ostatní latě k rámu lavičky, ale neutahujeme.
 • Potom přichytíme kovové vzpěry k příčce rámu šestihranným šroubem, plochými podložkami, pérovkou a matkou (jednu plochou podložku dáme pod hlavu šroubu, druhou pod vzpěru společně s pérovkou a matkou).
 • Vzpěry přišroubujeme vratovými šrouby k lati, kterou jsme začínali montáž.
 • Všechny matky utáhneme tak, aby vydutá hlava vratového šroubu dosedla na plochu latě.
 • Esíčko přichytíme vruty zezadu lavičky na střed latí.
 • Nakonec nasuneme plastové krytky na matky zadní části lavičky a na šestihranné šrouby, které drží vzpěry rámu lavičky.

 

Potřebujete se na něco zeptat? Kontaktujte nás.

Veškerá práva vyhrazena © 2017 | Vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz