O nás

Zahradní nábytek se vyrábí v kombinaci dřeva a kovu. Je oblíben především pro svou pevnost a stabilitu. Dodává se v několika variantách, které se od sebe liší povrchovou úpravou a druhem dřeva. Na přání zákazníka lze veškeré rozměry i barevné odstíny upravit podle potřeby. Kovové nohy jsou ošetřeny plastovými chrániči. Spojovací materiál je buď zinkovaný, nebo po dohodě nerezový. Pokud nenaleznete Vámi hledaný výrobek v našem e-shopu se zahradním nábytkem, konaktujte nás a nabídneme Vám zakázkovou výrobu zahradního nábytku.

Vybrané zboží v sortimentu zahradní nábytek ve variantě smrk odesíláme cca do 7 dnů po objednání, ve variantě AKÁT a DUB cca 2-3 týdny - jedná se o kvalitní zakázkovou výrobu. Zahradní nábytek se dodává v rozloženém stavu (kromě skládacího). Dopravu i montáž zajistí po předchozí dohodě naše firma.

Foto výrobků je ilustrativní, může se lišit dle vývoje výrobků. Ceny uvedené na eshopu jsou včetně DPH.
 

Provedení výrobků, které si můžete v rámci nákupu na e-shopu vybrat

Naše výrobky si můžete zakoupit jako komplet, dle výběru typu dřeva, které je použito na výrobu dřevěných částí zahradního nábytku, nebo pouze jako kovové rámy, které jsou připraveny pro montáž dřevěných latí, či doplňků. Nejpopulárnější je dřevo smrkové, a to díky nižsí ceně, největší živostnost a stálost mají však varianty nábytku s akátovým dřevem:
 

 


Standardní odstíny dřevěných latí

Při nákupu zahradního nábytku si můžete zvolit barevný odstín dodávaných dřevěných latí, nebo doplňků. Dřevo je ošetřeno vždy kvalitní barvou pro venkovní použití. Vybírat můžete z následujících barevných odstínů:
 


 

Navštivte nás, rádi Vám ukážeme naše výrobky naživo

Kanceláře - výroba zahradního nábytku - KovoKrab   Kanceláře - výroba zahradního nábytku - KovoKrab                            

Veškerá práva vyhrazena © 2017 | Vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz