Spolupráce

KovoKrab v rámci zakázkové činnosti dodává své služby a výrobky svým partnerům. Jedná se zejména o kovovýrobu, soustružení, frézování, lakování a další práce v tomto oboru.

 

 

Spolupracujeme s významnými partnery:

 

Isolit-Bravo, spol. s r.o. - Jablonné nad Orlicí


Isolit Bravo


Isolit–Bravo, spol. s r.o. je ryze českou firmou a uznávaným dodavatelem kvalitních výrobků pro světově proslulé firmy.
Pro Isolit-Bravo, spol. s r.o. dodává KovoKrab služby v oblasti kovovýroby a lakování, v rámci kterých připravuje konstrukce na výrobek "motúčko".

 

Mecawel spol s r.o. - NekořMecawel spol s r.o.

Společnost Mecawel spol. s r.o. se od svého vzniku v r. 1992 zabývá strojírenskou výrobou se zaměřením na dodávky komponentů, montážních celků a kompletních strojů pro výhradně zahraniční partnery, kteří se řadí mezi světové příp. evropské lídry ve svých oborech, jako jsou např. výroba dřevoobráběcích strojů, strojů na zpracování papíru, strojů na výrobu obalů z fólií, strojů na zpracování skla, strojů pro potravinářský průmysl, výroba zdravotnícké techniky apod.

Kovokrab pro společnost Mecawel dodává služby v oblasti lakování.
3D Fitness - Žamberk

 3D Fitness

3D FITNESS je společností zaměřující se na atraktivní řešení fitness, a to ve všech jeho formách. V oboru se pohybují více než 15 let a na středoevropském trhu působí již od roku 2006.
KovoKrab pro 3D Fitness realizuje zakázkovou výrobu v oblasti kovovýroby: příprava a výroba kovových komponentů pro posilovací stroje, dodává i celé tělocvičny.
 

Dřevotvar Jablonné nad Orlicí

 

Dřevotvar Jablonné nad OrlicíVýrobní družstvo Dřevotvar bylo založeno v roce 1951 sdružením 17 drobných řemeslníků, kteří spojili své schopnosti a nadšení. Během let se firma rozvinula, zmodernizovala a dnes je Dřevotvar prosperující podnik, který prodává své výrobky do celého světa.
KovoKrab pro Dřevotvar Jablonné nad Orlicí realizuje zakázkovou výrobu v oblasti kovovýroby.
 

LING Krnov s.r.o.


Ling Krnov

Již od roku 1991 je značka LING synonymem pro moderní technologie vytápění menších objektů pevnými palivy. Nosným programem firmy je výroba retortových hořáků LING, které patří mezi nejrozšířenější univerzální hořáky na pevná paliva u nás. Umožňují spalovat uhlí a biomasu ve formě pelet způsobem, který přibližuje komfort vytápění těmito palivy komfortu vytápění plynem.

KovoKrab pro LING Krnov realizuje zakázkovou výrobu v oblasti kovovýroby.

 

 

MIVA Vacov, s.r.o.

 

Miva VacovMIVA Vacov s.r.o. vyrábí a prodává dřevěné hračky, které jsou ryze českým výrobkem
KovoKrab pro MIVA Vacov realizuje zakázkovou výrobu v oblasti kovovýroby.
 
Veškerá práva vyhrazena © 2017 | Vytvořil SecurityNet.cz s.r.o. | Webhosting Hukot.cz